תגדירי אותי מחדש

אני רוצה למצוא אישה שתגדיר אותי מחדש
לא משנה לאן תלך עד שלא תהיה לך אישה לעולם לא יהיה לך בית.

תגדירי אותי מחדש. הנה אני עומד ערום מולך, גבר מבולבל בעולם שמשתנה לי, בסך הכול זכר שבנוי מאתגרים ואגו. חכם כמו ילד, מבריק כמו כלב, טיפש כמו אריה. אני שמח שהעולם מתקדם לשיוויון בחברה, בכלכלה, בפוליטיקה – כך זה צריך להיות. שיוויון אמיתי בין גברים לנשים. אבל יש מקום אחד שבו השיוויון הזה הורס אותי ונראה לי שגם קצת אותך ולכן בהדרגתיות גם את הזוגיות שלנו – באהבה ברומנטיקה בתשוקה במיניות.

מגנט, חשמל, כוח הכבידה – אם תבחני כל משיכה חזקה בעולם תגלי שהיא בנויה על ניגודיות והשלמה. לכן בחדר המיטות שלנו או בארמון האהבה שלנו אני רוצה שנמשיך להיות שונים ומנוגדים.

אהובה יפה שלי אנחנו לא בתחרות. להפך, העוצמות שלך הן בדיוק מה שמשכו אותי אליך מלכתחילה. אבל אני גבר ואת אישה וזה נפלא. אולי את לא תביני מה הקשר בין אין האונות שלי לחשבון הבנק שלי אבל כל גבר שיקרא את זה יבין בשניה. אני לא מתבייש להגיד – יש בי דחף בלתי מוסבר לתת לך את האפשרות לעשות מה שבא לך מבלי שתהיי חייבת למכור את הזמן שלך עבור כסף. רק שהעולם קצת משתנה לי, לכן תביטי בי חשוף מולך ותחליטי מה אני עבורך.

את צריכה אותי בכלל? תגידי לי שאת צריכה אותי. אני צריך שתהיי צריכה אותי. כי אם את לא צריכה אותי איך אדע מה להיות לך?

אני חכם כמו ילד, מבריק כמו כלב, טיפש כמו אריה. במקרה הטוב לא אדע מה לעשות כשתצטרכי אותי. במקרה הרע אלך לי לדרכי מבלי להבין למה. מלאך יפה שלי אני לא בורח מאחריות לגבריות שלי, אבל הנה אני עומד ערום מולך, כמו תינוק שנולד לראשונה.

באתי מאישה כמוך ואלך לאישה כמוך. וגם את עוד תבראי אחד כמוני, ומה תרצי שהוא יהיה? גבר שנשאר דומם אל מול אחת כמוך או אחד שיודע איך ללכת עד הסוף?

הנה אני עומד ערום מולך, בוטח בך ובעצמי.
קורא תיגר על הפחדים של שנינו.
עכשיו תגדירי אותי מחדש, כדי שאגדיר אותך לתמיד.

2 תגובות על “תגדירי אותי מחדש

תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *